Круглосуточная экстренная служба +38 (056) 767 20 07

Днепропетровск: +38 (056) 732 00 09;
Киев: +38 (044) 384 20 07

Албания

30.06.2020  1104

Вже 1 липня Join UP! відправить перших туристів з України до Албанії. Рейс Київ — Тирана виконає авіакомпанія SkyUp.

Албанія стала однією з перших країн, яка 2 червня оголосила про готовність приймати туристів з-за кордону. За весь час карантину країні вдалося утримувати низький рівень зараження на Covid-19. Загальна кількість підтверджених випадків інфікування станом на 19 червня сягнула менше 2 000 людей.

Албанія — це Адріатичне та Іонічне моря з піщаними та гальковими пляжами. Природа за своїм різноманіттям та яскравістю дуже подібна до грецької. Безліч фруктів, овочів, морепродуктів. А головна перевага в тому, що країна тільки почала розвивати туристичний сектор. Тут можна за доступною ціною насолодитися комфортним відпочинком без туристичних натовпів. Входить до «зеленої» зони затвердженого МОЗ України переліку країн. Отже, після повернення звідти самоізоляція/обсервація не потрібні.

Для туристів Join UP! діють спеціальні умови бронювання відпочинку у липні*. Пакетний тур можна оплатити у повному обсязі за 7 днів до вильоту, при цьому перший платіж складає 0%. Анулювати мандрівку без штрафів також можна за 7 днів до вильоту. Туроператору вдалося домовитися з албанськими партнерами про ціни на відпочинок на рівні раннього бронювання.

Починаючи з 12 червня разом з Join UP! тричі на тиждень до Албанії на відпочинок відправляються туристи з Мінська. Жодного випадку захворювання серед відпочиваючих не зафіксовано.

ПРАВИЛА В’ЇЗДУ

Албанія готова приймати туристів в сезоні-2020 без тестування на Covid-19 і без проходження 14-денного карантину чи самоізоляції після прибуття на відпочинок. Додаткові медичні документи для відвідування країни надавати не потрібно.

У разі виявлення захворювання на Covid-19 під час відпочинку витрати на лікування покриває поліс медичного страхування, який обов’язково має бути оформлений до в’їзду.

Однак потрапити на курорти Албанії, подорожуючи самостійно, не вийде.

Діючий в Албанії протокол безпеки щодо поширення коронавірусу наразі передбачає можливість в’їзду туристів лише чартерними рейсами по туристичному пакету, до якого входить авіапереліт в обидві сторони, трансфер до місця проживання і назад до аеропорту та проживання на весь період перебування в країні, поліс медичного страхування. У такий спосіб приймаюча сторона зможе контролювати ситуацію у разі зараження когось із туристів на Covid-19.

Готелі

Готелі на курортах Албанії дозволено заповнювати на 100% від їхньої місткості. Після прибуття до готелю всім туристам вимірюватимуть температуру. У кімнатах після чек-ауту проводитимуть додаткову 4-годинну дезінфекцію. На території готелів у загальних зонах відпочинку будуть розміщені рідкі дезінфікуючі засоби.

Транспорт

Максимальна заповненість транспортних засобів складатиме 80%. У транспорті рекомендовано користуватися маскою.

Ресторани

У ресторані за одним столом можуть перебувати не більше ніж чотири людини. Винятком може бути лише сім’я. Персонал здійснюватиме обслуговування у масках і рукавичках. Їжу зі шведського столу подаватимуть офіціанти.

Екскурсії

Жодних обмежень щодо екскурсій немає. Рекомендовано в закритих приміщеннях перебувати у масці та дотримуватися соціальної дистанції.

Недвижимость за границей

ОАЭ

Турция


Подписка на новости

Информация о турах, скидках, акциях на Ваш e-mail.

Мы тоже не любим спам


  RSS лента новостей
Instagram